Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Wyjazdy edukacyjne w 2016 roku

W 2016 roku planowane są następujące edukacyjne programy wyjazdowe dla kadry kierowniczej oświaty, nauczycieli i bibliotekarzy:
- Wykorzystanie TIK w nauczaniu oraz doskonalenie nauczycieli w tym zakresie we Włoszech (24.09-01.10.2016)
- Biblioteki jako centra informacyjne i multimedialne w Wielkiej Brytanii (lista rezerwowa)

więcej...

Ośrodek przyjacielem SCIENTIXa

21 maja 2015 Ośrodek został przyjęty do grona przyjaciół SCIENTIX - społeczności na rzecz nauczania przedmiotów ścisłych w Europie. Czynnie uczestniczymy w działaniach projektu (przedstawiciel Ośrodka jest wiceambasadorem Scientix w Polsce, współpracujemy z Krajowym Punktem Kontaktowym), a w czerwcu wybrany nauczyciel weźmie udział w warsztatach w Future Classroom Lab w Brukseli.

Zachęcamy do zapoznania się z portalem i włączenia się w działania projektowe. Więcej informacji:

Wyjazdy edukacyjne w 2015 roku

W 2015 roku planowane są następujące edukacyjne programy wyjazdowe dla kadry kierowniczej oświaty, nauczycieli i bibliotekarzy:

- Wykorzystanie technologii informacyjnej w nauczaniu oraz doskonalenie nauczycieli w tym zakresie w Słowenii - informacje do pobrania (PDF 290KB)
- Biblioteki jako centra informacyjne i multimedialne w Finlandii i Estonii - informacje do pobrania (PDF 331KB)

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN