Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: Dzień 2 maja 2017 jest w Ośrodku dniem wolnym od pracy.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Konkurs "Z technologią w świat nauki"

Zapraszamy zespoły uczniowskie wraz z nauczycielami gimnazjów, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych województwa mazowieckiego do udziału w konkursie Z technologią w świat nauki pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

więcej...

Dyrektorzy OEIiZK i MSCDN zapraszają do udziału w konkursach przedmiotowych

NagrodaDrodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego organizowanych na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN