British Educational Training and Technology Show in London – BETT 2019

Targi edukacyjnego sprzętu w połączeniu z wykładami są źródłem inspiracji i wiedzy w zakresie zastosowania technologii w edukacji oraz nowoczesnego podejścia do rozwoju i wykorzystywania technologii w życiu codziennym. Najbliższy BETT odbędzie się w Londynie w dniach 23–26 stycznia 2019 roku.

Zaprezentowane zostaną nowoczesne urządzenia, oprogramowanie, a także tematyczne wystąpieniadotycząceuczenia się przez działanie i zabawę, nowoczesne podejścia do zdobywania wiedzy, sposoby motywowania do angażowania w proces dydaktyczny z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, realizacji idei STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Math) jako znaczących trendów w edukacji. Wśród rozwiązań mobilnych prezentowane będą aplikacje i gry wykorzystujące technologie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, które w interaktywnej formie oferują dodatkowe treści, zdjęcia i filmy.

Polecamy targi BETT i ich tematykę jako formę doskonalenia zawodowego nauczycieli, która koreluje z nowoczesnymi trendami w edukacji na miarę XXI wieku.

Informacje o Targach BETT 2019 są dostępne pod adresem: https://www.bettshow.com.