Bezpłatny cykl webinariów dla edukatorów nt. technologii Microsoft dla Edukacji

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli i innych pracowników oświaty do udziału w cyklu 5 praktycznych webinariów na temat technologii Microsoft dla Edukacji, potrzebnej nie tylko w czasie zdalnej nauki. W trakcie szkoleń on-line przedstawione zostaną nowości w platformie Microsoft Teams, zastosowania przeglądarki Microsoft Edge w edukacji, korzyści z instalowanych wersji aplikacji pakietu Office, a także organizowanie zdalnych wydarzeń szkolnych.

Webinaria poprowadzi Artur Rudnicki – konsultant Microsoft ds. Edukacji, wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Wydarzenia odbywają się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams przy wykorzystaniu Teams Live Event. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji za pomocą poniższych linków. Po każdym webinarium uczestnicy otrzymają certyfikat.

Terminy i tematyka (spotkania odbywają się w godzinach 18:00 – 18:45):

  • 8 lutego 2021 r.  Nowości w Microsoft Teams – część I,  rejestracja
  • 15 lutego 2021 r.  Nowości w Microsoft Teams – część II,  rejestracja
  • 22 lutego 2021 r.  Niby tylko przeglądarka, a tyle może. Microsoft Edge w edukacji,  rejestracja
  • 1 marca 2021 r. Dlaczego warto korzystać z zainstalowanych wersji aplikacji pakietu Microsoft Office?,  rejestracja
  • 8 marca 2021 r. Zdalne wydarzenia szkolne,  rejestracja

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy lub chcieliby przekazać jakieś sugestię zachęcamy do kontaktu z zespołem Microsoft dla Edukacji: edukacja@microsoft.com