Sieć współpracy „Twoje dane – Twoja Sprawa”

Rozpoczynamy w OEIiZK kolejną odsłonę programu „Twoje Dane – Twoja Sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

UODO jeszcze bliżej uczniów i nauczycieli – Sieć współpracy „Twoje dane – Twoja sprawa” #razem bezpieczni w sieci

Nowe technologie, bezpieczeństwo danych i edukacja to ściśle połączone ze sobą zagadnienia. Znajomość ich w obecnym czasie, czasie zdalnej nauki jest szalenie istotna, wręcz wymagana. Jeśli chcesz wiedzieć, co w tym zakresie robią inni w swoich szkołach, jak ciekawie prezentować zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas lekcji czy publikacji lub po prostu chcesz mieć kontakt z nauczycielami OEIIZK, UODO to sieć współpracy jest właśnie dla Ciebie, zapraszamy.

Spotkania organizowane w ramach Sieci współpracy projektu „Twoje dane – Twoja sprawa”, to spotkania z technologiami wspomagającymi pracę nauczyciela, ćwiczenia, dyskusje, wymiana doświadczeń, współpraca i uczenie się.

Włączenie technologii do zajęć z uczniami to nie tylko sposób na kreatywne spojrzenie na przygotowanie uczniów do bezpiecznego funkcjonowania w sieci – organizowania ciekawych akcji,
inicjatyw i małych projektów szkolnych związanych z tym tematem, ale wymóg obecnych czasów.

Dlatego bądźmy bezpieczni w sieci – dbajmy o dane, dbajmy o siebie, dbajmy o uczniów – spotkajmy się wspólnie.

Z uwagi na obecną, niestabilną sytuację, wszystkie nasze spotkania odbywają się online.

Pierwsze spotkanie na platformie rozpocznie się 5 listopada 2020 od godziny 16.00 a webinar od godziny 17.00

Rozpoczniemy od podania informacji organizacyjnych związanych z pracą Sieci w roku szkolnym 2020/2021 następnie odbędzie się tematyczny wykład i warsztaty.

Zapisy na Platformie Obsługi Szkoleń. Przypominamy, że należy także potwierdzić swój udział w spotkaniu, już przy zapisie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do spotkania (webinar) będzie znajdował się na platformie – w niedługim czasie po zapisaniu się Państwa na zajęcia.