Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Nowe szkolenie "Squla - innowacyjna platforma edukacyjna dla dzieci i nauczycieli szkół podstawowych"

Logo Squla
Zapraszamy 9 czerwca 2016 r. nauczycieli szkół podstawowych na ciekawe szkolenie dotyczące platformy Squla.

Są jeszcze wolne miejsca!

Celami szkolenia jest przygotowanie do posługiwania się nowoczesną platformą edukacyjną dla dzieci i nauczycieli szkół podstawowych - Squla oraz poznanie metod projektowania lekcji z wykorzystaniem tej platformy.

Platforma Squla jest projektem holenderskim obejmującym swych obszarem działania także Polskę, Francję i Chiny. Polska platforma Squla jest w pełni dostosowana do polskiego systemu oświaty, a jej treści edukacyjne są zgodne z wymogami podstaw programowych MEN dotyczących wszystkich przedmiotów obowiązujących w szkole podstawowej.

Platfoma Squla umożliwia z jej wykorzystaniem naukę wszystkich przedmiotów w szkole podstawowej.

Szkolenie obejmuje 4 godzin zajęć w trakcie 1 spotkania.

Zapisy na Platformie obsługi szkoleń.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

E-podręczniki - pomysły na twoje lekcje

APN