Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: We wtorek 22 maja 2018 roku sklepik OEIiZK będzie czynny od godziny 1200. W piątek 25 maja 2018 roku sklepik OEIiZK będzie nieczynny.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Konferencja "Nauczanie przedmiotów ścisłych z perspektywą obliczeniową"

Logo innovative Computing in Science EducationZapraszamy nauczycieli przedmiotów ścisłych na konferencję, która odbędzie się 9 czerwca 2017 r. (piątek) w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika, ul. Józefa Bema 76, w Warszawie.

Konferencja Nauczanie przedmiotów ścisłych z perspektywą obliczeniową dotyczy wykorzystania komputera w nauce matematyki i innych przedmiotów ścisłych. Uczestnicy konferencji otrzymają dostęp do materiałow dla nauczyciela - do wykorzystania na lekcjach, certyfikat udziału w konferencji szkoleniowej, a także poczęstunek i lunch.

Formularz zgłoszeniowy  

Szczegółowy program konferencji.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN