Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego powstała publikacja skierowana do rodziców dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz do opiekunów wychowujących dziecko z niepełnosprawnością. W przygotowaniu Informatora uczestniczyli m.in. pracownicy Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Celem Mazowieckiego Informatora dla Rodziców i Opiekunów Dziecka Niepełnosprawnością jest przekazanie rodzicom i opiekunom pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej.

Więcej informacji na temat informatora można znaleźć na stronie Kuratorium.

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością do pobrania (PDF 1.2MB).

II edycja Olimpiady Cyfrowej

Logo OCZapraszamy do rejestracji placówek oraz zgłaszania uczniów i uczennic do 16 listopada 2017 roku.

Weź udział w Olimpiadzie!

więcej...

Projekt "Code & Share, czyli programuj z klasą"

logo

 

Zapraszamy warszawskie szkoły podstawowe do udziału w próbie ustanowienia rekordu Guinnessa w równoczesnej nauce programowania, która odbędzie się we wtorek, 5 grudnia 2017 roku.

 

więcej...

Europejski Tydzień Kodowania

Logo Code WeekZapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania, który w 2017 roku trwa od 7 do 22 października. Naucz się programowania, aby kształtować naszą przyszłość!

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN