Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Subskrybuj mój kanał w YouTube        

Uwaga: Od poniedziałku 30 marca do piątku 3 kwietnia sklepik Ośrodka będzie czynny w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 830-1430 oraz środa i piątek w godz. 830-1330.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Akademia Profesjonalnego Nauczyciela - trwa rekrutacja na kursy doskonalące

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w szkoleniach organizowanych w ramach projektu Akademia Profesjonalnego Nauczyciela. Szkolenia adresowane są do nauczycieli: edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przyrody, biologii, fizyki i chemii.

Zapisy na kursy wyłącznie poprzez wypełnienie Elektronicznej karty zgłoszenia dostępnej na stronie projektu, w zakładce Kursy Doskonalące.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami udziału oraz wymaganiami stawianymi uczestnikom szkoleń.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN

Konkurs Mój skomputeryzowany dom