Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: We wtorek 22 maja 2018 roku sklepik OEIiZK będzie czynny od godziny 1200. W piątek 25 maja 2018 roku sklepik OEIiZK będzie nieczynny.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Mikołajkowa promocja programu Logomocja

W okresie od 25 listopada do 20 grudnia 2013 roku prowadzimy Mikołajkową promocję programu Logomocja, polska edycja Imagine, polegającą na obniżce cen licencji szkolnej i indywidualnej.

Zapraszamy do zakupów!

więcej...

Sprzęt pomiarowy

Informacja w sprawie dostaw sprzętu pomiarowego

Uprzejmie informujemy, ze wyłącznym dystrybutorem w Polsce sprzętu pomiarowego i oprogramowania systemu Coach Fundacji CMA (Holandia), jest obecnie firma:

JANGAR
Strona internetowa: www.jangar.pl

Kontakty:
Tel.: +48 22 648 03 14, 22 498 10 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie składania zamówień oraz zakupu sprzętu i oprogramowania Coach prosimy kontaktować się z firmą JANGAR.

Niektóre czujniki pomiarowe są jeszcze dostępne w sklepiku OEIiZK i będą sprzedawane do wyczerpania zapasów.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.:  22 579-41-26

Cennik oprogramowania

Poniższe ceny oprogramowania obowiązują od 1 stycznia 2011 roku.

Osoby, które chcą zakupić licencję ucznia lub nauczyciela na programy Algo lub Logomocja powinny zgłosić się do sklepiku OEIiZK z numerem licencji szkolnej oraz legitymacją szkolną.


Program Imagine Logo (polska wersja nosi nazwę Logomocja, polska edycja Imagine) powstał w 2001 roku. Jest to obiektowe środowisko do nauki programowania w języku Logo, pozwalające między innymi poznać zasady programowania sterowanego zdarzeniami.

Logomocja została wpisana do wykazu środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego, numer zalecenia 1540/2003. Program Logomocja oraz książki wprowadzającą do korzystania z niego są do nabycia w OEIiZK. Bezpłatną wersję demonstracyjną programu można pobrać ze strony logo.oeiizk.waw.pl.

Wersja upgrade przysługuje tym osobom i szkołom, które posiadają legalnie zakupioną licencję na program Logo Komeniusz. Uczniowie i nauczyciele kupujący program na zasadach licencji ucznia powinni przedstawić licencję swojej szkoły lub podać jej numer.

Słowo komplet użyte w poniższym cenniku oznacza płytkę z programem oraz książki Wprowadzenie do Logomocji i Edytor postaci Logomocji. Licencja szkolna pozwala na zainstalowanie programu Logomocja na dowolnej liczbie komputerów w szkole.

Licencja szkolna (komplet) 615,00 zł
z 23% VAT
Wersja upgrade - szkolna (komplet) 369,00 zł
z 23% VAT
Licencja indywidualna (komplet) 98,40 zł
z 23% VAT
Wersja upgrade - indywidualna (komplet) 61,50 zł
z 23% VAT
Licencja ucznia i nauczyciela
(szkoły posiadającej licencję)
24,60 zł
z 23% VAT
Wersja upgrade - licencja ucznia i nauczyciela
(szkoły posiadającej licencję)
12,30 zł
z 23% VAT

Program ALGO jest środowiskiem do nauki podstaw programowania w języku Pascal, wzbogaconym o procedury graficzne, grafikę żółwia oraz robota. Jest przydatne dla wszystkich osób pragnących nauczyć się pisać proste i bardziej złożone programy. Nie wymaga znajomości języka angielskiego - zarówno środowisko, jak i treść programu można wyświetlić w języku polskim.

Program Algo - Pascal w środowisku Windows został wpisany do wykazu środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego, numer zalecenia 1472/2002. Program Algo jest do nabycia w OEIiZK. Bezpłatną wersję demonstracyjną programu można pobrać ze strony algo.oeiizk.waw.pl.

Licencja szkolna (komplet) 176,50 zł
z 23% VAT
Licencja indywidualna (komplet) 28,90 zł
z 23% VAT
Licencja ucznia i nauczyciela
(szkoły posiadającej licencję)
12,30 zł
z 23% VAT

Modellus jest programem służącym do budowania modeli matematycznych i opartych na tych modelach symulacji procesów i zjawisk. Program ten został opracowany przez prof. Vitora Teodoro z Uniwersytetu w Lizbonie. Polska wersja tego programu jest przygotowana przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.

Program Modellus został wpisany do wykazu środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego, numer zalecenia 1479/2002. Polska wersja programu (Modellus 2.5 PL) jest do nabycia w OEIiZK.

\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer faxu: 22 579-41-70.

Ze sklepikiem można skontaktować się telefonicznie 22 579-41-26 lub za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przy składaniu zamówień w sklepiku Ośrodka obowiązuje następująca klauzula: Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu realizacji umowy jest Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 8/10. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na podstawie odrębnych przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN