Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

VI Ogólnopolski Konkurs "Normalizacja i ja"

PKN logoPolski Komitet Normalizacyjny już po raz szósty zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) wszystkich typów do udziału w konkursie.

Plakat VI konkursu Normalizacja i JaTytuł VI edycji konkursu brzmi Normy w ochronie środowiska. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym proponowane są trzy kategorie prac dla uczniów: komiks, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule Konkursu.

Zagadnienia związane z ochroną środowiska są we współczesnym świecie bardzo ważne. Nawiązują one do ustanowionego przez ONZ Światowego Dnia Środowiska, którego przesłaniem jest zgodność rozwoju cywilizacyjnego z rozwojem ekologicznym. Tegoroczna tematyka Konkursu koncentruje się na "związku ludzi z przyrodą", przypominając, że nie tylko jesteśmy częścią natury, ale jesteśmy również od niej zależni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o konkursie.

Plakat do pobrania (PDF 7.1MB).

 

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN