Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Zapraszamy do udziału w konkursach przedmiotowych

Nagroda


OEIiZK oraz MSCDN zapraszają do udziału w konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego organizowanych na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty.


Konkursy adresowane są do uczniów zdolnych, o rozległej wiedzy i sprecyzowanych zainteresowaniach, którzy potrafią wykorzystywać umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania zadań problemowych. To doskonała okazja do spotkania osób o podobnych pasjach, szansa na zmierzenie się z wyzwaniem intelektualnym, które przynosi satysfakcję, motywuje do dalszej pracy i zachęca do poszukiwań.

Podczas konkursu Rodzice i Nauczyciele mogą wspomagać dzieci w rozwoju, towarzyszyć im w codziennej pracy, motywować i przyczyniać się do osiągania sukcesów.

Życzymy wszystkim dużo radości i satysfakcji z uczestnictwa w tegorocznej edycji konkursów.

Strony konkursów:

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN