Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: W dniu 18 października sklepik Ośrodka będzie nieczynny.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Mroźny? - felieton majowy

felieton 
 
Majowe mrozy - czy możliwe? 
Majowe mrozy - czy tak bywa?
Majowe mrozy - pewne chyba!
Majowe mrozy w Warszawie...

Z pogodą w maju to bywa różnie. Pamiętam jeden taki rok, nawet nie tak dawno temu, gdy wracaliśmy z długiego weekendu majowego do domu. Pogoda była fajna, to sobie mówiliśmy - a zostańmy jeszcze chwilę, pójdźmy na spacerek, zajrzyjmy do Czechów na obiad...A potem? Potem staliśmy na oblodzonej drodze z doliny Kłodzkiej, bo tiry nie miały siły wjechać pod górkę. Potem lawirowaliśmy na bocznych drogach, omijając gałęzie zerwane przez wiatr i połamane pod ciężarem śniegu. Jacy byliśmy szczęśliwi po bezpiecznym dotarciu do domu!

W tym roku znów przed majowym weekendem trwały spekulacje. Podobno pogoda ma być nie najlepsza. Podobno ma być zimno. Podobno... W sumie niewielu by się bardzo zdziwiło gwałtownym powrotem zimy. Nie dalej jak 23 kwietnia słyszałam w radiu zapowiedź: Możliwe opady deszczu i gradobicia...Jak może padać grad, to czemu nie śnieg? Pogoda ostatnio zrobiła się tak nieprzewidywalna. A potem pomyślałam, co jak co, ale mrozy w maju są przecież gwarantowane. I nawet nie muszę w tym celu jechać w góry! Wystarczy dotrzeć 25 maja do Warszawy. Dojechać w okolice placu Zawiszy, a potem - potem trafić do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Tam odbędzie się nasza konferencja Majowe Mrozy w Warszawie.

logo konferencji

Zapraszamy!

Agnieszka Borowiecka
maj 2018

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN