Syrenka

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy


WARSZAWSKA GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

  Szanowni Państwo, witamy na stronach Warszawskiej Giełdy Podręczników Używanych
Tutaj można zamieścić swoją ofertę sprzedaży książek, podręczników oraz innych pomocy naukowych, których już Państwo nie potrzebujecie. Można także szybko sprawdzić czy książka lub podręcznik, którą chcecie Państwo kupić jest już komuś niepotrzebna.

WGUP obsługiwana jest bezpłatnie, a zamieszczenie na niej ogłoszenia nie wiąże się z żadnymi kosztami. Giełda jest administrowana przez pracowników Urzędu miasta stołecznego Warszawy – Biuro Edukacji. Zanim skorzystacie Państwo z usługi koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem.


  UWAGA!!!
Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią przed umówieniem się z nieznajomym za pośrednictwem Warszawskiej Giełdy Używanych Podręczników poinformuj swoich rodziców/opiekunów prawnych skąd dostałeś informację o poszukiwanym podręczniku lub chęci odkupienia od Ciebie książki. Bezwzględnie poinformuj rodziców/opiekunów prawnych o ewentualnym zamiarze spotkania z internetowym nieznajomym w celu zawarcia transakcji kupna/sprzedaży!!!

Wszelkie uwagi na temat funkcjonowania Warszawskiej Giełdy Używanych Podręczników można kierować na adres wgup@warszawa.um.gov.pl

Copyright @ 2006 Urząd m.st. Warszawy Biuro Edukacji